[Konsultacja przez Skype lub telefon.]

Psychiatra online. Bezpiecznie i wygodnie.

Lek. med. Piotr Gościmski. Specjalista psychiatra.

e-Recepty

E-Recepta do realizacji tuż
po poradzie lekarskiej online

Video konsulatcje

Po dokonaniu płatności odbierz
e-mail z łączem do wideo gabinetu.

Telekonsultacja

Uzyskaj szybką poradę, a w razie
potrzeby e-receptę.

Wizyta w gabinecie

Sprawdź szczegóły i zarezerwuj wizytę już teraz! Umów wizytę.

Zrób pierwszy krok. Umów się na sesje psychoterapii.

Pomagamy w bezpieczny i harmonijny sposób osiągnąć pełną poprawę zdrowia psychofizycznego. Posiadamy doświadczenie w leczeniu uzależnień, depresji, otępień, psychoz, schizofrenii, chorób afektywnych, nerwic ,zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości.  Doświadczeni specjaliści jak Lekarze psychiatrzy z wieloletnim doświadczeniem oraz psycholodzy, psychoterapeuci w naszym gabinecie pomagają w radzeniu sobie w trudnych emocjonalnie sytuacjach, kryzysach psychicznych o różnym podłożu, a także innych problemach natury psychologicznej. Gwarantujemy poufność, akceptację i atmosferę zrozumienia. Wiemy, że wczesna diagnoza oraz kompleksowe wsparcie terapeutyczne to szansa na szybki powrót do zdrowia.

Uzyskaj szybką poradę, a w razie potrzeby e-receptę.

Lekarz podczas wizyty online ma możliwość wystawienia recepty. Od stycznia 2020 roku w Polsce istnieje e-recepta, która jest przesyłana do odpowiedniego systemu. Pacjent po wizycie otrzymuje jej numer, który podaje pracownikowi apteki wraz ze swoim PESEL-em, dzięki temu może kupić leki.

Umów się na wizytę

Wybierz temat, który Cię interesuje lub terapeutę. Możesz także napisać do nas przez czat Messenger (ikona w rogu strony), a pomożemy Ci w dobraniu specjalisty.

Sesja Terapii Online

Po opłaceniu zarezerwowanego terminu spotkasz się z terapeutą na sesji terapii online przez Skype, Messenger, WhatsApp lub Signal.

Zarezerwuj Termin

Po dokonaniu płatności odbierz e-mail z łączem do wideo gabinetu. Konsultacje odbywają się przy pomocy bezpłatnego komunikatora Skype lub telefonicznie.

Pierwsza wizyta

Pamiętaj, że pierwsza wizyta zwykle jest dłuższa niż kolejne spotkanie w ramach konsultacji psychiatrycznej.

Zapraszamy na wizyty stacjonarne do naszej nowej klinki.

Oleśniczka 30, 55-093 Oleśniczka 25km od Wrocławia

Konsultacja przez Skype obejmuje:

Bezpośredni kontakt z lekarzem poprzez szyfrowany, bezpieczny kanał Skype, w wyznaczonym dniu i godzinie, trwający standardowo 45 minut (w przypadku wybrania wizyty przedłużonej: 1 godzinę)

Rozmowę w atmosferze spokoju i pełnej dyskrecji. Wizyta online odbywa się w gabinecie lekarskim, nie ma możliwości, aby ktoś usłyszał tę rozmowę.

Wydrukowanie recept i ewentualnie zaświadczeń w postaci papierowej i wysyłkę pod adres podany przy rejestracji (na terenie Polski wysyłka jest bezpłatna)

Przesłanie zaleceń z wizyty na e-mail, podany przy rejestracji.

Możliwość wystawienia zwolnienia chorobowego w wersji elektroncznej (e-ZUS ZLA).

Konsultacja telefoniczna oraz internetowa (Skype).

Lek. med. Piotr Gościmski specjalista psychiatra w dziedzinie uzależnień.
Zapraszamy do skorzystania z naszego nowoczesnego systemu do wizyt online.
Wystarczy wybrać konsultację dokonać płatności i zarezerwować wizytę online.

Wizyta w gabinecie

280

zł. / wizyta
Zarezerwuj wizytę w naszym gabinecie dzwoniąc pod numer 609 660 077. Umów wizytę.

Telekonsultacja

280

zł. / konsultacja
Rozmowa ze specjalistą bez wychodzenia z domu. Konsultacje online to możliwość skontaktowania się z lekarzem 365 dni w roku, z dowolnego miejsca, nawet z zagranicy.
[18 lat doświadczenia zawodowego]

Lek. med. Piotr Gościmski Specjalista psychiatra.

Lek. med. Piotr Gościmski ukończył studia medyczne na uniwersytecie medycznym w Łodzi. Specjalizację z zakresu psychiatrii wykonywał w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu w którego prace zaangażowany jest do dziś . Od ponad 4 lat pełni obowiązki kierownika oddziału detoksykacji w jednym z dolnośląskich szpitali. Przez ostatnie 7 lat jest czynnie zaangażowany w pracę na terenie kilku województw w zakresie psychiatrii, leczenia odwykowego, detoksykacji alkoholowej, lekowej i narkotykowej. W swojej wieloletniej praktyce pomógł już wielu tysiącom pacjentów. Jeśli poszukujecie Państwo wsparcia w walce z nałogiem, nie mogliście lepiej trafić. Oferujemy najlepsze i zróżnicowane formy terapeutyczne dla osób uzależnionych od środków psychoaktywnych. Zapewniamy prywatne programy rehabilitacji osób z problemami alkoholowymi, narkotykowymi i behawioralnymi, takimi jak hazard , jedzenie , seks i uzależnienie od Internetu. Posiadamy wiele lat doświadczenia, jeśli chodzi o skuteczną terapię odwykową, w formie stacjonarnej oraz ambulatoryjnej. Oferujemy leczenie osób uzależnionych, wykorzystujące najlepsze metody trwałego wychodzenia z nałogu. Koncentrujemy się na tym, co naprawdę ważne na potrzebach naszych pacjentów i ich rodzin.

Od razu po konsultacji z psychiatrą zostanie przesłane zalecenia z wizyty na e-mail, podany przy rejestracji oraz e-recepta, którą można będzie zrealizować w wybranej aptece na terenie całej Polski.